Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9291
Stary 23.04.2010, 20:16
Kibice Wisły potrafią się mobilizować. jednak ludziom potrzebny jest pewien impuls. Dla jednych będzie to dobra gra, dla drugich nowy stadion sam w sobie, dla jeszcze innych wypełnione sektor kibiców gości.
Żyjemy jednak w takim świecie, że chcąc, nie chcąc najważniejszym czynnikiem są pieniądze.
A właśnie, ilu fanów przyjezdnych będziemy mogli gościć?

Nie zgodziłbym się jednak z tym, że gdy będziemy "grać kichę" przy biletach średnio za 10 złotych przyjdzie mniej ludzi niż przy dobrej grze za 40 złotych. Aż tak to chyba nie.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 23.04.2010 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując