@Belzebub - bardzo w porządku te ceny na Slavii. Może jedyne, co bym skorygował, to podwyższył je o kilka procent, natomiast wprowadził większe zniżki dla młodzieży szkolnej, studentów czy seniorów czy kibiców dopingujących.
djsako napisał(a):

|
(...) wtedy mógł pomieścić 21000 widzów a chętnych było 30000, czy też jeszcze wcześniejsze lata gdy stadion miał pojemność 10000 też często było więcej chętnych, więc niższe ceny biletów muszą być i innego wyjścia nie ma by zapełnić stadion na 33000 widzów.
|
Jakoś dziwnie wnioskujesz. Skoro stadion był za mały na ilość chętnych, a ich ilość była podobna do obecnej pojemności stadionu to wniosek z tego taki, że ceny nie należy zmniejszać
1q2 napisał(a):

|
Klienta trzeba zachęcić by przyszedł i zapoznał się z obiektem i w pierwszym sezonie muszą być ceny super promocyjne jeśli oni myślą długofalowo (...)
|
I w tym problem. Podaj choć jeden przykład długofalowego myślenia w naszym klubie na przestrzeni ostatnich lat... Prezesom Wisły się to nie opłaca - jeśli nie ma wyniku natychmiast, to wylatują. Dlatego u nas dominują działania doraźne a nie długofalowe.