Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9284
Stary 23.04.2010, 17:08
@Belzebub - bardzo w porządku te ceny na Slavii. Może jedyne, co bym skorygował, to podwyższył je o kilka procent, natomiast wprowadził większe zniżki dla młodzieży szkolnej, studentów czy seniorów czy kibiców dopingujących.

djsako napisał(a):Wyświetl post
(...) wtedy mógł pomieścić 21000 widzów a chętnych było 30000, czy też jeszcze wcześniejsze lata gdy stadion miał pojemność 10000 też często było więcej chętnych, więc niższe ceny biletów muszą być i innego wyjścia nie ma by zapełnić stadion na 33000 widzów.
Jakoś dziwnie wnioskujesz. Skoro stadion był za mały na ilość chętnych, a ich ilość była podobna do obecnej pojemności stadionu to wniosek z tego taki, że ceny nie należy zmniejszać

1q2 napisał(a):Wyświetl post
Klienta trzeba zachęcić by przyszedł i zapoznał się z obiektem i w pierwszym sezonie muszą być ceny super promocyjne jeśli oni myślą długofalowo (...)
I w tym problem. Podaj choć jeden przykład długofalowego myślenia w naszym klubie na przestrzeni ostatnich lat... Prezesom Wisły się to nie opłaca - jeśli nie ma wyniku natychmiast, to wylatują. Dlatego u nas dominują działania doraźne a nie długofalowe.
Ostatnio edytowane przez rav : 23.04.2010 o godz. 17:12.
Odpowiedz cytując