Wyświetl pojedynczy post
djsako
Junior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Sawin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2355
Stary 23.04.2010, 16:51
I dobrze że w TV ogólnej pokażą bo na necię często wali się (korzystam z tej: http://www.meczenazywo.pl/) i czasem większość meczu nie prześledzę normalnie!
Odpowiedz cytując