Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
djsako
Junior Member
Od: 01.2008
Skąd: Sawin
Offline
#
2355
23.04.2010, 16:51
I dobrze że w TV ogólnej pokażą bo na necię często wali się (korzystam z tej:
http://www.meczenazywo.pl/
) i czasem większość meczu nie prześledzę normalnie!
djsako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djsako
Odwiedź stronę domową użytkownika djsako!
Znajdź inne posty napisane przez djsako