Bastia - Strasbourg
1 V
K'Lautern - Rostock
x2 i 2, handi
+1bramka dla Hansy. 3 NA 3
i coś takiego:
Shamrock - Bray
x2 --
Zwolle - Fortuna
x2 --
Aus.Lustenau - Gratkorn
x2 V
Widzew - Gorzow W.
x2 --
KOSZYKÓWKA Partizan - Hemofarm
X --
wszystko solo.
nie najgorzej
