Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6963
Stary 23.04.2010, 16:38
Bastia - Strasbourg 1 V
K'Lautern - Rostock x2 i 2, handi +1bramka dla Hansy. 3 NA 3

i coś takiego:
Shamrock - Bray x2 --
Zwolle - Fortuna x2 --
Aus.Lustenau - Gratkorn x2 V
Widzew - Gorzow W. x2 --
KOSZYKÓWKA Partizan - Hemofarm X --

wszystko solo.

nie najgorzej
Powód: wyniki
Ostatnio edytowane przez JAN ZEMBRZYCKI : 24.04.2010 o godz. 17:58.
Odpowiedz cytując