Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9279
Stary 23.04.2010, 15:07
Ale niektórzy z was windują te ceny.
Według mnie na sektory D i E ceny powinny być na poziomie 20, maksymalnie 30 złotych, na C z 30-35, ewentualnie na A/B można dać wyższe ceny gwarantując jakiś tam komfort ale chyba maksymalnie do 40-50 złotych. Fajnie byłoby gdyby wprowadzone były jakieś tanie bilety przykładowo na narożniki dla dzieciaków za dyszkę

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując