|
Ale niektórzy z was windują te ceny.
Według mnie na sektory D i E ceny powinny być na poziomie 20, maksymalnie 30 złotych, na C z 30-35, ewentualnie na A/B można dać wyższe ceny gwarantując jakiś tam komfort ale chyba maksymalnie do 40-50 złotych. Fajnie byłoby gdyby wprowadzone były jakieś tanie bilety przykładowo na narożniki dla dzieciaków za dyszkę
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|