obywatelska inicjatywa

, nie chcę być złośliwy, ale tak to można wszystko wytłumaczyć.
moim zdaniem jesteś zbyt dużym optymistą, to że Ty w tym momencie nie dostrzegasz tego co chce osiągnąć Śniadek nie oznacza, że tego nie ma. Interesujesz się polityką i wiesz dobrze, że takie inicjatywy zawsze mają jakieś drugie dno.
Zwróć uwagę na początek kariery politycznej np. pięknego Romana, czy Andrew Leppera
