Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6377
Stary 23.04.2010, 14:56
obywatelska inicjatywa , nie chcę być złośliwy, ale tak to można wszystko wytłumaczyć.
moim zdaniem jesteś zbyt dużym optymistą, to że Ty w tym momencie nie dostrzegasz tego co chce osiągnąć Śniadek nie oznacza, że tego nie ma. Interesujesz się polityką i wiesz dobrze, że takie inicjatywy zawsze mają jakieś drugie dno.
Zwróć uwagę na początek kariery politycznej np. pięknego Romana, czy Andrew Leppera