Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6375
Stary 23.04.2010, 14:17
Sory joshi ale nie widze zwiazku pomiedzy przemowieniem na pogrzebie a obywatelska inicjatywa.
To tak samo jakby zarzucic tym 40 tysiacom z grupy facebookowej ze uprawiaja polityke. Albo Petelickiemu z apelem do Tuska o odwolanie Klicha.
"Uprawianie polityki" byloby wg mnie wtedy gdyby Sniadek chcial cos ugrac dla siebie, ewentualnie dla NSZZ. A tutaj tego nie ma.
WISŁA PANY !!