Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9274
Stary 23.04.2010, 13:44
40 złotych to maksimum za bilet a 15 to minimum. Z całym szacunkiem ale widowiska w polskiej lidzie nie są warte więcej. Powinni wyjść z innego zalożenia. Najpierw ludzi ściągnąć a później poskojnie podnieść ceny,jak będą musieli. Więcej ludzi będzie chiało oglądac mecze na stadionie, w jakimś przedziale czasu, to piątkę podnieść ceny. W tym kiedynku zmierzać a nie zaczynać od cen jak do teatru.Tym bardziej,.ze towar do zaofeorwanie mają kiepski. Zenada. Zresztą poziom piłki jest tak beznadziejny,że nie sadze aby na mecze chodziło więcej niż do tej pory. 15 tysięcy to będzie maksimum co mecz. Na Legię pewnie wiecej i na derby,o ile parchy nie spadną. Zreszta mam swoją teorię,że te nowe stadiony będa świecić w większości pustkami,a ceny będa coraz wiyższe,bo jakoś to trzeba będzie utrzymać. itd. W sumie to nie na nasze krajowe warunki to wszystko.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując