Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15764
Stary 23.04.2010, 13:24
Pytanie czy opłaca się naprawiać taką "kieszonkową" cyfrówkę (Samsung digimaxS700)? Jakiś problem z bateriami jest - tzn baaardzo szybko je wyładowuje,jakby jakieś spięcie się robiło czy coś.

Jak ewentualnie tak, to gdzie?
Odpowiedz cytując