Marcin_fan napisał(a):

|
sory wielkie że nie w temeacie ale pilnie poszukuje meczu z 2008 z bułgarskiej bodajże z marca gdzie Wisła wygrała 1:2... prosze o link... jakiś skrót albo bramki..
|
http://magazynligowy.interia.pl/wideo/3558/
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=789&page=14 ----> tu masz na przyszłość odpowiedni temat
