Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22411
Stary 23.04.2010, 13:21
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
sory wielkie że nie w temeacie ale pilnie poszukuje meczu z 2008 z bułgarskiej bodajże z marca gdzie Wisła wygrała 1:2... prosze o link... jakiś skrót albo bramki..
http://magazynligowy.interia.pl/wideo/3558/

http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=789&page=14 ----> tu masz na przyszłość odpowiedni temat
Odpowiedz cytując