http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...ne_ustawy.html
to raz
zanim PO przejęło władz, LK, użył weta tylko raz
http://surowski.salon24.pl/147168,a-...dza-im-rzadzic
to dane do lipca 2009
jak znajdę tego linka o innych wetach to też wkleję, zwróć uwagę że LK nie tylko wetował ale wysyłał ustawy do Trybunału Konstytucyjnego