Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6365
Stary 23.04.2010, 11:10
Wałęsa ma swoją logikę swój punkt widzenia

dla niego Kaczyński był populistą (nie mówię, że nie, zresztą większość polityków można choćby częściowo okreslić tym mianem)

a jego 100.000.000 nie, bo jak sam mówił
on chciał dać, tylko oni (sejm) nie chcieli

problem Wałęsy polega na tym iż różni "doradcy" (np Frasyniuk) wmówili mu że jest ponad resztą, a on w to niestety uwierzył