Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3839
Stary 23.04.2010, 10:58
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim- Artur Sarnat, albo Pan Sarnat. Szacunku trochę.

Po drugie- skoro Frankowski i Szymkowiak się na niego decydują, to chyba wiedzą, co robią. Jeden z moich ulubionych zawodników Wisły.

A, że coś przehandlował? Cóż, kto z Was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem. Poza tym, gdyby grając w takich klubach udało mu się ustrzec korupcji, to musiałby zostać obwołany świętym po zakończeniu kariery.
Podwójna moralność? Reiss, Wdowczyk + reszta jest zła, ale Twój ulubiony Sarnat już jest dobry?
Różne osoby, różne sytuacje, ale każdy z nich oszukiwał.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując