Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6363
Stary 23.04.2010, 10:33
harimata napisał(a):Wyświetl post
http://wiadomosci.onet.pl/2159634,11...wicz,item.html

Wywiad L. Wałęsy dla onet.pl.

Czytając to zastanawiam się jak taki prostak jak Wałęsa mógł zostać prezydentem. Wielki bohater narodowy. Wysłowić się poprawnie nie potrafi. Wałęsie żal dupę ściska, że Kaczyński został pochowany na Wawelu a on jest nikim. Jak można sobie przypisywać zasługi 20 mln ludzi. Wałęsa jest nikim a robienie z niego bohatera to szczyt hipokryzji. Cienki Bolek marionetka takich ludzi to się powinno izolować w zakładach.

Ledwo co wstałem a tu już kmiot mi humor zepsuł.
Twój komentarz pokazuje że jesteś prostakiem! Wałęsa był bardzo słabym prezydentem (chociaż piastował urząd w bardzo złym momencie), Kaczyński natomiast wsławił się bezsensownym uporem, brakiem szacunku dla demokracji i ciągłym wetowaniem. Obaj panowie są siebie warci.