|
Ceny na stadion optymalne to max 50 zl na zwykle mecze, a 60 zł na topowe, a najtansze to 25 zł. Wazniejsze dla Wisly jest ywpelnienie stadionu, jak bedzie duzo, to wtedy ewentualnie moga podwyzszyc, dlugoterminowo na tym lepiej wyjda. Jak zaczna z canami rzedu 100zł to na komplet nie ma co liczyc i z czasem cena bedzie spadac, bo nie bedzie tak dobrej atmosfery na stadionie. A nic tak zniecheca do ogladania meczu przy pustych trybunach, a pelny stadion to tez marketingowa motywacja atmosfery.
Rozgadalem sie..
Jednym slowym - tanie bilety = pelny stadion to poczucie smaku klimatu meczy i czlowiek bedzie pozniej sklonny wiecej zaplacic, a przy pustych trybunach zniecheci..
Widowisko to nie tylko mecz ale i pelny stadion
Po drugie, jak bedzie komplet przy tanich biletach rosnie prestiz dostania sie na stadion, tak jak np. jest to ze stadionem MU. Aby ten warunek zostal spelniony wazne jest aby bylo wiecej chetnych niz miejsc, a nic tak nie motywuje jak cos jest trudno dostepne i czlowiek bedize sklonny wiecej zaplacic, albo lepiej - kupi karnet
no i ...
tzreba tez zachecic "nowych kibicow" do przychodzenia na stadion.. wysoka cena to to raczej ich zniecheci
Ostatnio edytowane przez Bartii : 23.04.2010 o godz. 10:36.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|