Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 23.04.2010, 09:16
Faktycznie Małek to nam w poprzednim sezonie 2 razy sędziował w Krakowie Amikę i 2 porażki.
Obawiam się tylko jednego - Kuchenkorz rozpocznie od początku nawałnicę, a nasi zanim wejdą w mecz to będą mieli na plecach 2 bramy...... Chłopaki musza pamiętać o koncentracji no i o tym, że to Lechowi zależy bardziej na zwycięstwie
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując