|
Faktycznie Małek to nam w poprzednim sezonie 2 razy sędziował w Krakowie Amikę i 2 porażki.
Obawiam się tylko jednego - Kuchenkorz rozpocznie od początku nawałnicę, a nasi zanim wejdą w mecz to będą mieli na plecach 2 bramy...... Chłopaki musza pamiętać o koncentracji no i o tym, że to Lechowi zależy bardziej na zwycięstwie
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|