Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
22407
23.04.2010, 08:47
Maciuś
napisał(a):
Lepiej nie robic zadnych transferow jesli ma przyjsc kolejny Hristov.
lepiej robić niskobudżetowe jeśli miałby przyjść kolejny Marcelo czy Błaszczykowski
Sancezz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sancezz
Odwiedź stronę domową użytkownika Sancezz!
Znajdź inne posty napisane przez Sancezz