AYALA napisał(a):

|
fajnie jakby to była prawda z Nakolumą.Prawie 400 tyś € jak za zawodnika z 1 ligi to sporo.Do tego podobną kwote trzeba wypłacic za Alvareza.Duże wydatki sie szykują tego lata
|
fajnie w jakim sensie?
takim? hurrrrrrrrrrrra kupiliśmy nieważne kogo nieważne za ile
ale kupiliśmy?
400 tys. euro za niego?
będzie to podobnie trafiony wydatek jak 400 tys. za Alvareza.