Wojtas napisał(a):

No tu sie zgodze.
Kirm musi grac wiecej ,bo zatraci sie calkowicie.
W tym meczu mało mu wychodzilo ,ale on musi wchodzic na boisko wczesniej a nie na ostatnie 10 minut.
Jak piszesz Lobo siada po 60 minutach gry,reszta dla Andraza,
|
Mam nadzieję, że coś zagra na MŚ i ktoś położy 1,5-2 m i ubijemy dobry interes na tym zawodniku.
Mam wątpliwości czy on się widzi jeszcze w Krakowie. A z niewolnika...