Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 23.04.2010, 07:54
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No tu sie zgodze.

Kirm musi grac wiecej ,bo zatraci sie calkowicie.
W tym meczu mało mu wychodzilo ,ale on musi wchodzic na boisko wczesniej a nie na ostatnie 10 minut.
Jak piszesz Lobo siada po 60 minutach gry,reszta dla Andraza,
Mam nadzieję, że coś zagra na MŚ i ktoś położy 1,5-2 m i ubijemy dobry interes na tym zawodniku.
Mam wątpliwości czy on się widzi jeszcze w Krakowie. A z niewolnika...
Odpowiedz cytując