|
O rany... No ciężko żebyśmy organizowali referendum czy ktoś sobie może dach pomalować w jakimś dworku z XIX wieku. Naród ma pewnych przedstawicieli, którzy podejmują pewne decyzje na zasadzie konsensusu (jak widać nie zawsze). To chyba nie jest powód do kłótni, a fakt że Wawel należy jak mało co to dziedzictwa narodowego moim zdaniem jest poza wszelką dyskusją.
Tak jak wspomniałem, cała ta sytuacja obrazuje chyba lukę w systemie, którą wypadałoby naprawić... A co do zacytowanego przez Ciebie zdania - przyznam szczerze że prawnik ze mnie żaden i to ich trzeba by pytać czy dokument KRN ma moc wiążącą. W tym kraju jeszcze (niestety) moc sprawczą ma sporo regulacji PRLowskich...
Ostatnio edytowane przez MCDave : 22.04.2010 o godz. 23:37.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
|