1q2 napisał(a):

|
Tymi 'trzydziestkami' w końcu wywalczył sobie Mały pierwszą jedenastkę, ostatnio Łobo i jeśli Kasperczak chce coś wykrzesać z Kirma a nie o zdołować to musi mu dawać dłużej grać - szczególnie że Wisła na szybszej trochę zmianie może tylko zyskać.
|
No tu sie zgodze.
Kirm musi grac wiecej ,bo zatraci sie calkowicie.
W tym meczu mało mu wychodzilo ,ale on musi wchodzic na boisko wczesniej a nie na ostatnie 10 minut.
Jak piszesz Lobo siada po 60 minutach gry,reszta dla Andraza,