Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9251
Stary 22.04.2010, 22:31
mam nadzieje, że ITI mocno się przejedzie na tych chorych cenach

abstrahujac od samego konfliktu z kibicami to jesli uda im się sprzedać dużą liczbę karnetów to bedzie znak dla Polski, że u nich się dało przy dobrej kampanii to u nas też się da.

Poza tym w Warszawie są diametralnie inne zarobki a nasi telefonikowcy nie majacy pojecia o cenach zwyklych produktow w sklepach i życiu z podstawowym zarobkiem rzuca chore ceny,
Odpowiedz cytując