Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22400
Stary 22.04.2010, 21:20
fajnie jakby to była prawda z Nakolumą.Prawie 400 tyś € jak za zawodnika z 1 ligi to sporo.Do tego podobną kwote trzeba wypłacic za Alvareza.Duże wydatki sie szykują tego lata
Odpowiedz cytując