0 22 napisał(a):

Mecz z Legią dla kibiców Wisły ma wiekszą wartość, bo piłkarze Legii mimo wszystko sa lepsi od tych z Gliwic i zafunduja lepsza rozrywkę. Ot po prostu, ciekawszy mecz. Nie podoba sie? To przyjedz na mecz Legia - Piast, a nie Legia - Wisła i płac mniej. Poważnie 
Mówie, oni na wszystkim próbują ugrac nawet 10 zł. A jak nie przyjedziecie to nie bedą mieć problemy, bo nikt nie będzie 'wprowadzał niepokoju'.
|
Ale oni tym kibicom gości cały czas oferują ta samą Legię ... na jakiej podstawie kibice Piasta/Górnika/Polonii są "lepsi" od tych Wisły czy Lecha ...
Masakra. Porypani są.