Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6881
Stary 22.04.2010, 19:00
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Legią dla kibiców Wisły ma wiekszą wartość, bo piłkarze Legii mimo wszystko sa lepsi od tych z Gliwic i zafunduja lepsza rozrywkę. Ot po prostu, ciekawszy mecz. Nie podoba sie? To przyjedz na mecz Legia - Piast, a nie Legia - Wisła i płac mniej. Poważnie

Mówie, oni na wszystkim próbują ugrac nawet 10 zł. A jak nie przyjedziecie to nie bedą mieć problemy, bo nikt nie będzie 'wprowadzał niepokoju'.
Ale oni tym kibicom gości cały czas oferują ta samą Legię ... na jakiej podstawie kibice Piasta/Górnika/Polonii są "lepsi" od tych Wisły czy Lecha ...
Masakra. Porypani są.
Odpowiedz cytując