AS82 napisał(a):

|
Tak jak już o tym wspominałem ,pochowanie Lecha Kaczyńskiego na Wawelu jest podobne ,do wieszania krzyży w szkołach i Sejmie ,nikt nie wie po co , nikt sie do tego nie chce przyznac ,ale jak juz sie stało to niech tak bedzie i nikt nie ma prawa zaprotestowac ,bo powinien to oczywiscie uszanować
|
Jeśli jest się typowym wytworem postkomunistycznych mediów, które zrobiły wielu przez ostatnie lata sieczkę z mózgu, to faktycznie tacy mogą nie wiedzić PO co. Do dzisiaj też nie wiedzą po co zwrócono orłowi koronę.
Nie martw się ale Polacy wiedzą po co. Tacy co się dziwią, wiedzą za to kto wygrał "Taniec z gwiazdami" i jakie majtki miała Doda na ostatnim koncercie.
A co do ronda, gdzieś tam, to chyba w Kołobrzegu imieniem posła PO Karpiniuka chcą nazwać stadion. Nie oburzasz się ? Bądź co bądź Prezydentów w Polsce było zaledwie kilku a posłów tysiące.