Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DjGolab
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Oświęcim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2753
Stary 22.04.2010, 15:26
Mam 1 bilet na Lecha sektor 3, niestety nie dam rady iść.
Odsprzedam za 20zł. chętni na priv.

nieaktualne
Ostatnio edytowane przez DjGolab : 22.04.2010 o godz. 16:57.
Odpowiedz cytując