Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DjGolab
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Oświęcim
Offline
#
2753
22.04.2010, 15:26
Mam 1 bilet na Lecha sektor 3, niestety nie dam rady iść.
Odsprzedam za 20zł. chętni na priv.
nieaktualne
Ostatnio edytowane przez DjGolab : 22.04.2010 o godz. 16:57.
DjGolab
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DjGolab
Znajdź inne posty napisane przez DjGolab