Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.04.2010, 12:19
co by nie kombinował, i tak mamy na razie najlepszą sytuację mimo opłakanych niektórych popisów naszej Wisełki.

Najlepiej by było ustawić tabelę przed piłkarzami i w zależności od osobowości każdego (czyli jaką argumentację sobie przyswaja) ustawić albo z przodu choćby Ballentime'a albo z tyłu dobrą pałę i poprosić:
- chłopy, nie spieprzcie tego.