Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.04.2010, 11:35
Mecz sobotni jesli wygra Lech to ma lepszy terminarz do konca i bedzie mial teoretycznie wieksze szanse. My wygrywajac zrobimy olbrzymi krok do tytulu, remis nie rozwiaze sprawy bo mamy przed soba i Legie, i Derby i mecze z druzynami ktore bija sie o utrzymanie.
W sumie nic odkrywczego

Zwracam uwage na kolejke 29. Mozliwa jest powtorka z 2008 i zapewnienie sobie mistrza na derbach. Wtedy byl podwojny orgazm, teraz moze byc potrojny gdyby nasza bżydka kolezanka rownoczesnie spadala do 2 ligi
Moze tez byc potrojne w****ienie, oni wygrywaja derby odbierajac nam mistrza i zalatwiajac sobie utrzymanie.
Do tego musimy zrewanzowac sie za tragedie sosnowiecka.
Tak czy siak derby zapowiadaja sie wyjatkowo ekscytujaco.

Temat wydaje mi sie ze moze zaciekawic tych lubiacych sobie pogdybac i zwlaszcza na jakies 2-3 kolejki bedzie mozna ulozyc kilka scenariuszy, zarowno na gorze jak i na dole tabeli.
WISŁA PANY !!