Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.04.2010, 11:19
Tak jak AYALA napisał, przynajmniej jeden mecz (Amica, Legia) trzeba wygrać. Inaczej będzie bardzo nerwowo do samego końca. Teraz to jest gdybanie, ale już w sobotę wieczorem będziemy mądrzejsi. I oby szczęśliwsi