Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 22.04.2010, 09:44
A co myślicie o wtorkowym dopingu? Mi się bardzo podobał, chociaż były momenty przestoju:/ Najlepiej wyszło ,,Po burzy..." widać że jednak mamy potencjał. Gorsze jest to, ze niestety gdy jest jeb...ć PZPN to tylko wtedy słychać jak głośno możemy zaśpiewać. Jest jeszcze jedna rzecz która osobiście mi się nie podoba, mianowicie śpiewanie ,,Wisła to jest potęga'' na koniec meczu zamiast naszego hymnu. Tak w ogóle WTP bardzo często śpiewamy, a jak wiadomo to nie jest nasza pieśń, śpiewajmy te nasze, są o wiele lepsze
Odpowiedz cytując