Wojtas napisał(a):

Cos sie dzieje jednak z Kirmem....wszytsko niedokladne ,bez tempa...ciekawe czy dostanie powolanie do reprezentacji.
|
Jak na razie to w zasadzie mam tylko 1 uwagę do Kasperczaka.Jeśli Łobo wygrał na dziś rywalizacje to ok - natomiast nie jest żadnym wyjściem wpuszczanie go na 10-15 ostatnich minut, szczególnie że Wojtek po prostu już tak od 60 generalnie siada.
Tymi 'trzydziestkami' w końcu wywalczył sobie Mały pierwszą jedenastkę, ostatnio Łobo i jeśli Kasperczak chce coś wykrzesać z Kirma a nie o zdołować to musi mu dawać dłużej grać - szczególnie że Wisła na szybszej trochę zmianie może tylko zyskać.