Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 21.04.2010, 22:33
A ja mam pytanie : Otóż gdy nagrywam płytkę komputer mi sie resetuje. Na google wyczytałem że to wina zasilacza, acz zaczęło mi się tak dziać dopiero ostatnimi czasy, a nic nowego nie podłączałem. Może ktoś wie co może być grane?
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.


Odpowiedz cytując