Temat
:
Sprzęt komputerowy, programowanie itd.
Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina
Offline
#
177
21.04.2010, 22:33
A ja mam pytanie : Otóż gdy nagrywam płytkę komputer mi sie resetuje. Na google wyczytałem że to wina zasilacza, acz zaczęło mi się tak dziać dopiero ostatnimi czasy, a nic nowego nie podłączałem. Może ktoś wie co może być grane?
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.
zawszewiernyts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zawszewiernyts
Znajdź inne posty napisane przez zawszewiernyts