Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
zloty1906
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
9220
21.04.2010, 22:20
Kuba
napisał(a):
no to zajebiscie duzo czasu dali :/
skad te informacje?
bo nigdzie o tym nie pisze na serwisach wislackich
Podawali dziś w Radio Kraków miedzy godz. 16-17
zloty1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloty1906
Znajdź inne posty napisane przez zloty1906