Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15738
Stary 21.04.2010, 22:19
Odnośnie wysyłki FW: Czy kupował ktoś już przez wysyłkę? Czy wystarczy, że adres podam w przelewie czy musze jeszcze go im wysłac na maila i czy w tytule musze cos wpisywać?
Prosze o jak najszybsza odp.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując