|
Napieralski powiedział tak o kandydacie swojej partii na prezydenta? Poza tym, na działania polityków, jakiekolwiek trzeba patrzyć z niedowierzaniem, ci ludzie na prawdę są często kreowani. Ciekawe czy np. Palikot, za którym nie przepadam, chociaż na PO głosuję jest prywatnie fajnym miłym człowiekiem.
|