Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15736
Stary 21.04.2010, 21:52
swirson napisał(a):Wyświetl post
Masz opcję wrzucenia printscreena?
http://i44.tinypic.com/4g45n9.jpg

To jest to. Przekopałem już wszystkie opcje i nie mam bladego pojęcia o co chodzi.
Ostatnio edytowane przez tomo : 21.04.2010 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując