Zaczyna sie teoria spiskowa:
http://www.lukaszwarzecha.salon24.pl
http://kavkazcenter.com/eng/content/...14/11842.shtml
No a autor filmiku telefonem ponoc zostal zabity, ale to na razie wyglada na plotke.
Abstrahujac od zamachu, skandalem jest zachowanie (biernosc) strony polskiej w tej sprawie.
I jeszcze Petelicki do Tuska:
http://www.wprost.pl/ar/193099/Tresc...remiera-Tuska/