Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6295
Stary 21.04.2010, 21:33
Zaczyna sie teoria spiskowa:
http://www.lukaszwarzecha.salon24.pl
http://kavkazcenter.com/eng/content/...14/11842.shtml
No a autor filmiku telefonem ponoc zostal zabity, ale to na razie wyglada na plotke.

Abstrahujac od zamachu, skandalem jest zachowanie (biernosc) strony polskiej w tej sprawie.

I jeszcze Petelicki do Tuska:
http://www.wprost.pl/ar/193099/Tresc...remiera-Tuska/
WISŁA PANY !!