AYALA napisał(a):

spotkałem sie w telewizji z opinią że Jarosław Kaczyński i Ryszard Kalisz nie chcą wystartowac w Wyborach Prezydenckich bo nie mają żon ani kobiet a to byłoby źle odebrane w naszym społeczeństwie.Więc panowie do roboty !! Tyle wolnych niewiast na świecie a Oni sami
|
Lepsi tacy niż zakłamańcy zamierzający wziąść ślub dopiero przed kampanią wyborczą z kobietą, z którą mają dorosłe dzieci. Tak pod publikę bo byłoby to właśnie lepiej odebrane. Bo PR-wcy doradzili.