spotkałem sie w telewizji z opinią że Jarosław Kaczyński i Ryszard Kalisz nie chcą wystartowac w Wyborach Prezydenckich bo nie mają żon ani kobiet a to byłoby źle odebrane w naszym społeczeństwie.Więc panowie do roboty !! Tyle wolnych niewiast na świecie a Oni sami
