arti napisał(a):

Zamiast strzelić na 2-3-0 to się bawimy i potem są jakieś dziwne sytuacje w końcówce.
Co do ustawienia na Amikę to może mimo wszystko Diaz, a nie nieograny i co tu dużo mówić dość wolny Cleber o Jopie nawet nie wspominam. Choć wolałbym parę Głowa-Diaz niż Marcelo-Diaz ze względu na większe doswiadczenie=pomoc Głowy w ustawianiu się itp.
Poza tym może Boguski na lewe skrzydło (pamiętny mecz z Beitarem), a Mały do środka do klepania z Pawłem. Pomimo wczorajszej asysty uważam, że atuty Małego = technika, klepa, lepsza prawa noga, mocny, celny strzał lepiej sprawdzą się na środku, z kolei Boguski jest znacznie szybszy i tj. duży atut w kontekście gry na skrzydle.
Wygramy - mamy MP. Remis - nadal mamy prawo do jednej wtopy (ew. Legia), porażka (tfutfutfu) - zacznie się nerwówa...
|
Cleber jest wg Ciebie wolniejszy niz reszta drużyny?