Mareq napisał(a):

|
Chodzi mi tylko i wyłącznie o styl pisania.
|
Który doskonale wyraża mój stosunek do opisywanych spraw. To nie jest tak, że jestem nieprzyjemny bez powodu - ja mam w tym jasno określony cel.
Pamiętać.
Mareq napisał(a):

|
Ale skoro już taki uprawiasz , to jak rozumiem nie powinien Ci przeszkadzać ten radykalizm stosowany przez drugą stronę.
|
Nie sugerujesz aby zbyt wiele?
Mareq napisał(a):

Sugerowanie iż powstanie ustawa o ochronie dobrego imienia Lecha Kaczyńskiego , czy wręcz , że istnieją środowiska , które szykują się aby forsować w Watykanie jego beatyfikację.
Bo czym to się różni od pisania ,że Niesiołowski i Palikot już mają ustawioną ramówkę w tvn24 by oddać mocz na mogiły pary prezydenckiej , poza tym , że jest pisane z drugiego bieguna politycznego ?
|
W moim odczuciu jest to kolejny racjonalny krok. Chociaż być może ograniczą się do jego werbalnego odpowiednika - wiadomo, zdrowie psychiczne, wygląd, nałogi etc. Do tego odpowiednio wulgarny język, być może drobny happening? Prowokacja artystyczna
