Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6280
Stary 21.04.2010, 19:38
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Chodzi mi tylko i wyłącznie o styl pisania.
Który doskonale wyraża mój stosunek do opisywanych spraw. To nie jest tak, że jestem nieprzyjemny bez powodu - ja mam w tym jasno określony cel.
Pamiętać.

Mareq napisał(a):Wyświetl post
Ale skoro już taki uprawiasz , to jak rozumiem nie powinien Ci przeszkadzać ten radykalizm stosowany przez drugą stronę.
Nie sugerujesz aby zbyt wiele?


Mareq napisał(a):Wyświetl post
Sugerowanie iż powstanie ustawa o ochronie dobrego imienia Lecha Kaczyńskiego , czy wręcz , że istnieją środowiska , które szykują się aby forsować w Watykanie jego beatyfikację.
Bo czym to się różni od pisania ,że Niesiołowski i Palikot już mają ustawioną ramówkę w tvn24 by oddać mocz na mogiły pary prezydenckiej , poza tym , że jest pisane z drugiego bieguna politycznego ?
W moim odczuciu jest to kolejny racjonalny krok. Chociaż być może ograniczą się do jego werbalnego odpowiednika - wiadomo, zdrowie psychiczne, wygląd, nałogi etc. Do tego odpowiednio wulgarny język, być może drobny happening? Prowokacja artystyczna
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.04.2010 o godz. 19:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!