Chodzi mi tylko i wyłącznie o styl pisania.
Ale skoro już taki uprawiasz , to jak rozumiem nie powinien Ci przeszkadzać ten radykalizm stosowany przez drugą stronę.
Sugerowanie iż powstanie ustawa o ochronie dobrego imienia Lecha Kaczyńskiego , czy wręcz , że istnieją środowiska , które szykują się aby forsować w Watykanie jego beatyfikację.
Bo czym to się różni od pisania ,że Niesiołowski i Palikot już mają ustawioną ramówkę w tvn24 by oddać mocz na mogiły pary prezydenckiej , poza tym , że jest pisane z drugiego bieguna politycznego ?
Cytat:
|
Wybacz, nie chciałem Cię obrazić. Nigdy nie sugerowałem, że jesteś ideowcem. Choć przyznaję, można to było tak odczytać
|
To , że gram sam dla siebie nie wyklucza promowania idei , które sam uznaje

.
Wyklucza jedynie to , że są mi one narzucane przez bliżej nieokreślonych dyrygentów w sprzeczności do moich własnych przekonań .