Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 21.04.2010, 19:12
Z forum Lecha:

Witam,
Czy kibole Kolejorza sami bądź w porozumieniu z kibolami Wisły planują w trakcie meczu uczcić tragicznie zmarłych, np. przez kibicowanie tylko swojej drużynie (bez haseł antywiślackich)?...bo minuta ciszy przed rozpoczęciem meczu, to sprawa oczywista.
pozdrawiam
Mirello

Wiara Lecha:Nie planujemy.


Odpowiedz cytując