Z forum Lecha:
Witam,
Czy kibole Kolejorza sami bądź w porozumieniu z kibolami Wisły planują w trakcie meczu uczcić tragicznie zmarłych, np. przez kibicowanie tylko swojej drużynie (bez haseł antywiślackich)?...bo minuta ciszy przed rozpoczęciem meczu, to sprawa oczywista.
pozdrawiam
Mirello
Wiara Lecha:Nie planujemy.
