Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 21.04.2010, 19:08
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Pawełek coś dawno szmaty nie puścił, że czepiacie się jego gry na czas. Czemu np nie macie pretensji do Brożka, czy Alvareza, którzy wybijają auty? Powód w którym piłkarze opóźniają wybicie jest ten sam.
A czy ciebie nie denerwuje jak Pawełek gra na czas On gdy jest 1-0 i 30 minuta to gdy tylko ma możliwość to gra na czas
Rozumie że gdy jest 80 minuta, albo gdy prowadzimy a przeciwny zespół nas ciśnie to można grać na czas, ale nie gdy przeciwnik nie stwarza sobie żadnych sytuacji a ten zwalnia gre
Odpowiedz cytując