grogoriogreg napisał(a):

|
Pawełek coś dawno szmaty nie puścił, że czepiacie się jego gry na czas. Czemu np nie macie pretensji do Brożka, czy Alvareza, którzy wybijają auty? Powód w którym piłkarze opóźniają wybicie jest ten sam.
|
A czy ciebie nie denerwuje jak Pawełek gra na czas

On gdy jest 1-0 i 30 minuta to gdy tylko ma możliwość to gra na czas
Rozumie że gdy jest 80 minuta, albo gdy prowadzimy a przeciwny zespół nas ciśnie to można grać na czas, ale nie gdy przeciwnik nie stwarza sobie żadnych sytuacji a ten zwalnia gre
