Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 21.04.2010, 18:50
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Pawełek coś dawno szmaty nie puścił, że czepiacie się jego gry na czas. Czemu np nie macie pretensji do Brożka, czy Alvareza, którzy wybijają auty? Powód w którym piłkarze opóźniają wybicie jest ten sam.
Tu się zgadzam.
Należy się cieszyć bo Pawełek bardzo przyzwoicie ostatnio broni.
Ze Śląskiem miał jedną okazje do pokazania swoich umiejętności i trzeba przyznać bardzo dobrze zachował się w tej sytuacji.
Odpowiedz cytując