Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15726
Stary 21.04.2010, 17:47
Mam pytanie, chciałbym coś powiedzmy dorabiać znam troszkę się na kompach np.instalacja oprogramowania i tu moje pytanie jeżeli chciałbym tak dorabiać to muszę koniecznie założyć działalność gospodarczą ? Jeżeli tak, to jak to wygląda i czy jest to mocno skomplikowane? i przede wszystkim opłaty.Nie mówię tu o założeniu firmy po prostu daje ogłoszenie i dojeżdżam do klienta.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując