|
Mam pytanie, chciałbym coś powiedzmy dorabiać znam troszkę się na kompach np.instalacja oprogramowania i tu moje pytanie jeżeli chciałbym tak dorabiać to muszę koniecznie założyć działalność gospodarczą ? Jeżeli tak, to jak to wygląda i czy jest to mocno skomplikowane? i przede wszystkim opłaty.Nie mówię tu o założeniu firmy po prostu daje ogłoszenie i dojeżdżam do klienta.
|