Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 21.04.2010, 15:24
Markus napisał(a):Wyświetl post
Boguski też odżywa. Też grał "z ikrą", aktywnie, myślał, walczył bez piłki.
Akurat we wczorajszym meczu to właśnie on najbardziej mnie denerwował obok Diaza. Powinien mieć przydomek "Boguś Drewniana Noga". Niecelne strzały, podania, a przy akcji z Brożkiem w II połowie, kiedy powinno być 2:0 i spokój, zagrał Pawłowi na "sam na sam" tak jakby nie miał kompletnie czucia w nodze. Całe szczęście, ze mecz zakończył się wygraną, ale gdyby to było przy stanie np. 0:0, to spartaczenie takiej sytuacji kosztowałoby nas 2 pkt. mniej.
Odpowiedz cytując