Jeśli macie jakieś ciekawe materiały o naszym klubie/kibicach, które mogą przydać się do prezentacji multimedialnej to bardzo prosiłbym, abyście zamieścili je w tym temacie lub wysłali mi jej na p.w. Mam nadzieję, że pomożecie Wiślakowi. Z góry dzięki za Waszą pomoc
