Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9209
Stary 21.04.2010, 14:29
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Smutna prawda jest taka, że na każdej większej budowie są ofiary. Praktycznie każda galeria handlowa ma na koncie zmarłych. Niestety polskie budowy to ciągle wolna amerykanka. Ludzie siedzący na dachu w pełnej uprzęży ale do niczego nie podpięci..... Siedzę w tej durnej branży budowlanej to mam przegląd.
Racja, ale mimo wszystko z roku na rok jest coraz bardziej europejsko. Niestety jeszcze pewnie trochę trzeba będzie poczekać, aż będzie na prawdę bezpiecznie..
Odpowiedz cytując