rafkur napisał(a):

|
Smutna prawda jest taka, że na każdej większej budowie są ofiary. Praktycznie każda galeria handlowa ma na koncie zmarłych. Niestety polskie budowy to ciągle wolna amerykanka. Ludzie siedzący na dachu w pełnej uprzęży ale do niczego nie podpięci..... Siedzę w tej durnej branży budowlanej to mam przegląd.
|
Racja, ale mimo wszystko z roku na rok jest coraz bardziej europejsko. Niestety jeszcze pewnie trochę trzeba będzie poczekać, aż będzie na prawdę bezpiecznie..