Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9208
Stary 21.04.2010, 14:21
Smutna prawda jest taka, że na każdej większej budowie są ofiary. Praktycznie każda galeria handlowa ma na koncie zmarłych. Niestety polskie budowy to ciągle wolna amerykanka. Ludzie siedzący na dachu w pełnej uprzęży ale do niczego nie podpięci..... Siedzę w tej durnej branży budowlanej to mam przegląd.
Odpowiedz cytując